Digitális oktatás

Rendkívüli tantermen kívüli digitális munkarend

Segéd videók a digitális oktatáshoz a tanulók és szülők részére

MELLÉKLET KITÖLTÉSE ÉS VISSZAKÜLDÉSE A KRÉTÁBAN

Sokan jeleztétek, hogy nem tudjátok elküldeni a Krétában az üzenetet melléklettel. Ezért készítettem egy részletesebb videót, arról, hogy könnyebben vegyétek az akadályt! Kérlek, ha valakinek nem megy még, segítsetek neki ezzel a videóval!
BELÉPÉS A MELLÉKLET KITÖLTÉSE ÉS VISSZAKÜLDÉSE VIDEÓRA >>

NAPI TEENDŐK A KRÉTÁBAN

A félreértés végett ebben a videóban elmagyarázom mit kell megnézned minden nap az e-naplóban!
BELÉPÉS A NAPI TEENDŐK AZ E-NAPLÓBAN VIDEÓRA >>

Házi feladat megnyitása a KRÉTÁBAN

Sokak számára gondot jelent a házi feladat megnyitása. Kérem, hogy lehetőség szerint asztali gépről, laptopról webes felületen jelentkezzünk be a krétába. A mobil és a tabblet applikációja korlátozottan működik. Megértéseteket köszönjük!
BELÉPÉS A HÁZI FELADAT AZ E-NAPLÓBAN VIDEÓRA >>

Új üzenet ikon

Új üzenet ikon került az Krétába! Használjuk egészséggel!
BELÉPÉS ÚJ ÜZENET IKON VIDEÓRA >>

KRÉTÁBAN KÜLDÖTT MELLÉKLET KITÖLTÉSE ÉS VISSZAKÜLDÉSE

Ezzel a videóval a Krétában küldött melléklet kitöltése és visszaküldéséhez szeretnék segítséget nyújtani. Jó munkát kívánok hozzá!
BELÉPÉS A KRÉTÁBAN KÜLDÖTT MELLÉKLET KITÖLTÉSE ÉS VISSZAKÜLDÉSE VIDEÓRA >>

E ügyintés a KRÉTÁBAN- korai verzió!

Itt az újabb videó! A Krétában kaphatunk E-ügyintézéses videót is. Ezt is figyelni kell! itt is jöhet házi, vagy tanulni való!
BELÉPÉS E ÜGYINTÉZÉS AZ E-NAPLÓBAN VIDEÓRA >>